Skrytá pouzdra

BEZOBLOŽKOVÉ SYNTESIS JEDNOKŘÍDLÉ

Bezobložkové pouzdro jednokřídlé

BEZOBLOŽKOVÉ SYNTESIS DVOUKŘÍDLÉ

Bezobložkové pouzdro dvoukřídlé

BEZOBLOŽKOVÉ LUCE JEDNOKŘÍDLÉ

Bezobložkové pouzdro jednokřídlé pro vedení elektra

BEZOBLOŽKOVÉ LUCE DVOUKŘÍDLÉ

Bezobložkové pouzdro dvoukřídlé pro vedení elektra

Bezobložková stavební pouzdra umožňují zasouvání dveří do příčky. Jedná se o velmi oblíbenou variantu díky své praktičnosti a úspoře místa, což jsou jejich hlavní výhody ve srovnání s běžnými otočnými dveřmi.

Logo Battente
Designové jednoduché řešení – bezobložkové stavební pouzdro

Hledáte pro svůj interiér moderní minimalistické řešení? Pak je pro vás ideální bezobložkové pouzdro Syntesis® Line, které bude ladit s různými typy nábytku u vás doma nebo v kanceláři. Zapomeňte na nadbytečné tvary a orámování dveří. Odstraněním obložek kolem dveří získá celá místnost rázem úplně jiný rozměr.

V jednoduchosti je krása

Stavební pouzdro bezobložkové Syntesis® Line bylo navrženo tak, aby dokonale respektovalo čisté linie. Bez obložky dveře splynou se stěnou a vy získáte dojem větší vzdušnosti. Díky úplné integraci pouzdra se stěnou vznikne efekt neviditelných posuvných dveří.

Neodolatelná kombinace technologie a designu

Bezobložkové stavební pouzdro obsahuje prvky a konstrukční detaily, díky nimž můžete průchod do druhé místnosti dekorovat stejným způsobem jako okolní zeď, což umožňuje dokonalé ukrytí konstrukce. Z naší nabídky si můžete vybrat i speciální dveře, na které lze nanášet malbu či tapetu stejně jako na okolní stěnu. Tím vytvoříte zcela neodolatelný efekt neviditelných dveří.

S doplňky tvoří úžasný celek

Když zkombinujete bezobložkové pouzdro Syntesis® Line se systémem Syntesis Sokl, vytvoříte jednotný dojem s celým povrchem stěny. Funkce pouzdra Syntesis® Line si můžete ještě vylepšit příslušenstvím, jako je tichý doraz BIAS nebo BIAS DS, stlačítkem PUSH & PULL atd. Nebo si můžete vybrat bezobložkové stavební pouzdro pro jednokřídlé posuvné dveře s přípravou pro vedení elektra, které se integruje se stěnou a je připraveno k umístění elektrokabelů pro zásuvky, vypínače či světla.

BATTENTE umožňuje tisíce řešení posuvných dveří, ze kterých si určitě vyberete.

DESIGNOVOU BUDOUCNOST TVOŘÍ LIDÉ