Skryté zárubně

BATTENTE Classic

Skryté zárubně Battente

BATTENTE Kolekce 40

Skryté zárubně Kolekce 40

BATTENTE Zkosené

Skryté zárubně Zkosené

BATTENTE Tech

Skryté zárubně Technická dvířka

BATTENTE Areo

Skryté zárubně Areo

SKRYTÉ ZÁRUBNĚ – NEOMEZENÉ MOŽNOSTI

Pro vyznavače interiérového minimalismu nabízíme skvělé moderní řešení dveřních prostor – dveře se skrytými zárubněmi. Získávají si stále větší oblibu pro svou designovou čistotu, technické řešení i příznivou cenu. Nerušený prostor a nadčasová elegance jsou charakteristické rysy minimalistických dveřních zárubní.

Logo Battente
Optimální řešení dveřního prostoru

Skryté zárubně umožňují srovnat dveře do jedné linie se stěnou bez jakýchkoli zdobných prvků. Funkční doplňky, jako jsou zámek a panty, jsou skryty, vidět je pouze tenká mezera mezi zdí a dveřmi. Architekti jsou nadšeni, protože se skrytými zárubněmi mají nekonečný prostor pro svou fantazii a kreativitu, s nimi vytvoří originální estetické a funkční řešení. Neomezují je obložky ohraničující dveře. Zůstává pouze čistý a odlehčený prostor, který se opticky zvětšuje sjednocením zdi a dveří.

Spousta možností na výběr

Se skrytými zárubněmi se dá doslova kouzlit, protože existuje celá řada řešení. Můžete vybírat různé velikosti, i atypické, třeba šikmé do podkrovních místností, zvolit si, kam se budou vaše dveře otvírat, zda k sobě nebo od sebe. Vybírat můžete taky různé příslušenství ke skryté zárubni Syntesis® Battente jako třeba samozavírače, různé typy dveřních dovíračů nebo elektrický zámek.

Dveře do skryté zárubně si vylaďte podle své fantazie

Kreativitě můžete dát volný průchod a dveře podle svého vkusu namalovat, a tím je opticky nechat splynout se stěnou. Stejným způsobem můžete použít i tapetu a dveře zneviditelnit. Pokud chcete naopak dveře zvýraznit, zvolte lakované dveře v barvě RAL, která se vám líbí.

Technické parametry skrytých zárubní

Zárubeň Battente® je po technické stránce navržena tak, aby zjednodušila život montážníkům, aby mohli dosáhnout co nejlepšího výsledku. Skrytá zárubeň se hodí jak do zdiva, tak i do sádrokartonu. Dodává se s plastovou ochranou proti znečištění nebo poškrábání na stavbě. Dorazové těsnění, které se instaluje na zárubeň, je uzpůsobeno pro co nejsnadnější montáž a je funkčně i esteticky řešené. Plastové krytky chrání dveřní panty proti poškození. Dveřní panty jsou skryté. Zárubeň dodáváme standardně s magnetickým zámkem.

DESIGNOVOU BUDOUCNOST TVOŘÍ LIDÉ