Dveře

Dveře do SKRYTÉ ZÁRUBNĚ

Dveře do BEZOBLOŽKOVÉHO POUZDRA

Dveře do STAVEBNÍHO POUZDRA (pro obložku)

BEZFALCOVÉ a REVERZNÍ dveře (pro obložku)

Reverzní dveře

Současná nabídka dveří je opravdu velmi pestrá. Vždy bude záležet na tom, kam chcete nové dveře zabudovat – do staršího domu, do novostavby, do jakých zárubní, jaké mají plnit funkce…

Logo Battente
Dveře se skrytými zárubněmi
umožňují spoustu nejrůznějších řešení

Se skrytými zárubněmi se vám nabízí široká paleta možností, jak pojmout dveře. Hlavním rysem dveří se skrytými zárubněmi je jejich neohraničený minimalismus a designová čistota. Jejich výhodami jsou technické řešení a příznivá cena. Dveře jsou srovnané se stěnou bez jakýchkoli vystupujících částí a dávají prostor pro velkolepé originální estetické ztvárnění. Kreativitu neomezuje rám obložky ohraničující dveře.

Výběr dveří je opravdu široký – volit můžete z různých velikostí, také atypických (např. šikmých do podkroví), můžete si určit, kam se budou dveře otvírat, podle svého vkusu dáte přednost materiálu, povrchové úpravě a barvě. Dveře můžete namalovat nebo vytapetovat stejně jako okolní stěnu, zvolit kontrastní lak z palety barev RAL nebo vzhled přírodního dřeva.

Dveře do bezobložkových pouzder hvězdou moderního prostoru

Dveře, které nikde nepřekážejí, protože se při otvírání zasouvají do stavebního pouzdra, jsou favoritem moderních domácností ze dvou důvodů: je to designově čisté a zároveň praktické řešení. Ve srovnání s běžnými otočnými dveřmi ušetří totiž spoustu místa.

Díky integraci pouzdra se stěnou bez obložky vznikne efekt neviditelných dveří a celá místnost bude působit úplně jiným dojmem. Z naší nabídky si můžete vybrat speciální dveře, na které lze nanášet malbu či tapetu stejnou jako na okolní stěnu. Další oblíbenou možností jsou dřevěné dýhované dveře – s klasickou přírodní kresbou nejčastěji dubové dýhy. Především do dětských pokojů se hodí lakované dveře, které jsou opatřeny polomatným polyuretanovým nástřikem (jedná se o velice odolný a otěruvzdorný lak). Můžete si vybírat hlavně z pastelových barev ze široké nabídky vzorníku RAL, které jsou testovány a schváleny i pro použití na dětské hračky.

Dveře do stavebního pouzdra s obložkou – chytré řešení s klasickým vzhledem

Posuvné dveře do stavebního pouzdra najdou své využití všude tam, kde potřebujete ušetřit místo, které byste potřebovali na otvírání klasických otočných dveří. Zároveň si ale zachovávají vzhled klasických dveří s obložkou tak, jak jsme zvyklí. Výhodou stavebních pouzder ECLISSE je jejich univerzálnost, vejdou se totiž do nich jakékoliv dveře, které najdete na našem trhu – plné, prosklené i celoskleněné.

Bezfalcové a reverzní dveře jsou skvělým designovým prvkem pro vaše interiéry.

Bezfalcové dveře a reverzní dveře jsou efektním a elegantním řešením pro moderní interiéry. Díky nim bude váš domov vypadat jako by ho zařizoval profesionální bytový architekt. Oba typy dveří působí nevšedně, atypicky a jedinečně. Donedávna byly spíše součástí hotelových a sofistikovaných komerčních interiérů, ale nyní se stávají populární i v domácnostech, kde vytvářejí luxusní dojem.

Máte-li zájem o tyto dveře, můžete je dokonce zkombinovat a použít vedle sebe. Dveře se mohou zavěsit tak, že jedny se otvírají dovnitř a druhé ven, což dává vašemu interiéru ještě více dynamiky a originality.

Nabízíme bezfalcové i reverzní dveře v různých velikostech a výškách až do 3 metrů, takže si můžete být jisti, že u nás najdete dveře, které budou nejen vypadat skvěle, ale také perfektně sednou do vašeho prostoru.

 

DESIGNOVOU BUDOUCNOST TVOŘÍ LIDÉ..