Stavební pouzdra

POUZDRO JEDNOKŘÍDLÉ (pro obložku)

POUZDRO DVOUKŘÍDLÉ (pro obložku)

POUZDRO ZÁKRYT (pro obložku)

POUZDRO TELESKOP (pro obložku)

POUZDRO EWOLUTO (pro obložku)

Stavební pouzdro – funkčnost a elegance i více místa

Stavebního pouzdro je vynikajícím řešením k diskrétnímu oddělení různých místností.. S posuvnými dveřmi můžete vytvořit i velmi netradiční proměnné varianty svých domácích i pracovních prostorů. Stavební pouzdra najdou své využití třeba tam, kde potřebujete ušetřit místo, které byste potřebovali na otvírání klasických otočných dveří. Zároveň šetří i místo na stěně, kam se otevírají posuvné dveře, které visí viditelně na kolejnicích. Proti tomu stavební pouzdro je kapsa zabudovaná přímo do zdi, takže otevřené dveře nejsou vidět, protože se schovají dovnitř. Ideální řešení, když potřebujete někdy velký otevřený prostor pro větší společnost a jindy oddělené místnosti s větším soukromím, kde se každý může věnovat jiné činnosti.

Logo Battente
Jedinečnost stavebních pouzder ECLISSE

Stavební pouzdra ECLISSE vynikají svou pevností, odolností a spolehlivostí, protože jsou vyrobena z kvalitních pevných kovových materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a odolnost. Stavební pouzdra ECLISSE se vyrábí z 0,7 mm silného plechu, proto jsou téměř nezničitelná a neprohýbají se jako jiná pouzdra, která jsou ze slabého plechu. I když se na jejich výrobu používá silnější plech, pouzdro je celkově zkonstruováno tak, že má nižší váhu než jiná pouzdra (může jít až o 5 kg u běžného rozměru).

Bezchybné používání dveří do stavebních pouzder

Výhodou stavebních pouzder ECLISSE je také jejich univerzálnost. Vejdou se do nich jakékoliv dveře, které najdete na našem trhu – plné, prosklené i celoskleněné. Můžete si dokonce nechat připravit unikátní pouzdra pro svůj domov či kancelář na míru.

Stavební pouzdra ECLISSE jsou známá svou vysokou kvalitou a montážními vychytávkami. Posuv dveří do pouzder je plynulý a bez zádrhelů. Komfort při jejich užívání zvýšíte doplněním takových funkcí, jako jsou tichý doraz, samozavírání či motorizace.

DESIGNOVOU BUDOUCNOST TVOŘÍ LIDÉ