Kolekce 40

Skrytá zárubeň Kolekce 40
Skrytá zárubeň Kolekce 40
Skrytá zárubeň Kolekce 40
Kolekce 40
Skrytá zárubeň do SDK

CO JE KOLEKCE 40…

Inovace, inovace a opět inovace. Takto by se jednoduše dala shrnout jedinečná kolekce 40. Jedná se o zcela nový archetyp, který umožňuje vidět dveře z nové perspektivy a zároveň vnímat zárubeň úplně jinak než jste byli zvyklí. Kolekce 40 je absolutní novinka, která zcela změnila pohled na tak běžnou věc, jako jsou dveře a zárubně. Celek vypadá spíše jako minimalistický zarámovaný obraz. Tento typ zárubně nikde jinde nenajdete. Neváhejte a přijďte nás navštívit.

JE LIBO VÝŠKU 3 METRY..

Skryté zárubně z kolekce “40” lze vyrobit až do výšky 3 metry. Obecně jsou využívány rozměry dle ČSN normy, které udávají tzv. výšku průchodu neboli světlost. Za standardní rozměry je považovaná výška průchodu 197 a 210cm. Dále to pak pokračuje dle Vašeho přání vždy po 10cm, tzn. 220, 230, 240 až do zmíněných třech metrů.

SMĚR OTEVÍRÁNÍ – REVERZNÍ I KLASICKÉ

Dveře můžete otevírat jak klasickým způsobem dle logiky a to je, k sobě nebo tzv. reverzně což je otevírání do ostění (do zárubně) od sebe. Reverzní otevírání je velice estetické, jelikož umožňují docílit jednotné roviny dveří se stěnou např. v dlouhé chodbě.

ČISTÉ LINIE NA PRVNÍM MÍSTĚ

Absolutní elegance a čisté linie jsou u skrytých zárubní z kolekce “40”zaručeny. Dveře BATTENTE se skrytou zárubní z Kolekce “40” při zavření vypadají spíše jako moderní minimalistický obraz. Tím, že zvolíte skryté provedení z této kolekce, tak získáte dvě perspektivy: z jedné strany zachované čisté linie, zároveň s okolní stěnou a z druhé strany moderní designový obraz, který není obraz, ale dveře 🙂

JEDNOKŘÍDLÉ NEBO DVOUKŘÍDLÉ..

Skryté zárubně “40” můžete vybírat jak pro jednokřídlé dveře, tak v případě potřeby velkorysejšího průchodu i skryté zárubně pro dvoukřídlé dveře. Ani u dvoukřídlích dveří nejste limitováni rozměry, platí stejná rozměrová specifikace (na výšku) jako pro jednokřídlé skryté zárubně.

DVĚ PERSPEKTIVY..

Máte jedinečnou možnost mít jedinečný produkt ve Vašem interiéru. Jako jediná značka na světě nabízíme tento unikátní pohled na dveře a zárubně. Na jedné straně jsou zřetelné geometrické linie, které jdou pod uhlem 40 stupňů do hloubky ostění a na druhé straně jsou elegantní a čisté linie ve stejné úrovni stěny.

S HORNÍM RÁMEM NEBO DO STROPU..

Skryté zárubně z kolekce “40” mají další vychytávku a to je zárubeň bez horního profilu (rámu), tím docílíte čisté přechodové linie se stropem. Samozřejmostí je i klasická zárubeň ve tvaru obráceného “U” s takzvaným nadpražím. Ať zvolíte jakoukoli variantu, tak dokonalý výsledek je zaručen.

VÍTĚZ PRESTIŽNÍ SOUTĚŽE..

Výrobek získal ocenění Red Dot Design Award 2020 a byl vybrán společností ADI Design Index do soutěže o cenu Compasso d’Oro 2022. Všestranná krása rámu, který se vynořuje do prostoru se stává hlavním hrdinou mezi designovými skrytými systémy.

LUXUSNÍ POVRCHOVÉ ÚPRAVY..

Anodizace neboli eloxování je elektrochemický proces používaný na svrchní úpravu hliníku, který modifikuje jeho povrch a vytváří dokonalou ochranu, která zabraňuje opotřebení hliníku a dává mu větší odolnost vůči povětrnostním vlivům, skvrnám a poškrábání. Skryté zárubně z kolekce ECLISSE 40 jsou k dispozici ve 4 stylových provedeních (bílá RAL 9010, světlý bronz, tmavý bronz, tabacco a ve verzi s povrchovou úpravou, připravené k nátěru v jakékoli barvě.

Povrchy kolekce 40

DOKONALÁ KONSTRUKCE..

Vývoj designu a funkčnosti této zárubně byl opravdu dlouhý. Nakonec ale vznikl dokonalý a robustní hliníkový profil, který splňuje veškeré požadavky na dlouhou životnost. Dokonalý a ojedinělý design je především absolutní estetickou krásou.

TUNNING

Designové příslušenství

Samozřejmostí je široká nabídka našich partnerů z oblasti designového dveřního příslušenství (M&T, Cobra by Novague, originál Battente), jako jsou kliky, madla a mušle na posuvné dveře.

Dovírač ve skrytém pantu

Tichý dveřní dovírač (tlumené zavírání) s nastavenou hydraulickou rychlostí zavíraní. Je integrovaný do středového pantu a není vidět. Dokonale funkční u dveřních křídel do 45kg. Lze instalovat i dodatečně.

Detaily na prvním místě!

Detaily, detaily a zase ty detaily 🙂 Můžete ladit i zdánlivě málo viditelné příslušenství jako je vnitřní magnetický zadlabací zámek s protiplechem, skryté panty, ale i těsnění po obvodu zárubně. Ideálně sladit např. s povrchem dveřní kliky.

NEVÍDANÁ GEOMETRIE SOKLOVÉ LIŠTY..

Jeden úhel, jedna lišta – speciální soklová lišta se stejným úhlem jako je zárubeň z kolekce 40. Moderní a designové provedení tak obyčejné věci jako jsou soklové lišty. Soklový hliníkový profil ve tvaru “L” je zapuštěn do stejné linie, jako je okolní stěna. Pokud ale změníte úhel pohledu, tak Vás ohromí neočekávaný sklon. Sokl je vhodný jak do ZDĚNÉ, tak do SDK příčky.

Skrytá zárubeň Kolekce 40

Kolekce 40 je dalším krokem v inovaci neviditelných dveří. Italským designérům se podařilo vytvořit originální obložku, která navozuje pocit hloubky a je nenápadně viditelně přítomná. Dveřní zárubeň je nakloněná o 40 stupňů. Není tak pouze technickým a funkčním prvkem, ale zároveň dekorativním. Inspiraci hledali u starých románských a gotických staveb, kde zeď byla u malých oken šikmá a rozšiřovala se směrem do místnosti, aby se dovnitř dostalo světlo.

Na rozdíl od jiných typů skrytých zárubní jsou tyto z Kolekce 40 záměrně viditelné, což je hluboká změna, která umožňuje, aby dveře byly významnou přítomností a vypadaly štíhlejší. Zároveň si dveře zachovávají klasické vlastnosti interiérových dveří, na jaké jsme dlouho zvyklí.

TECHNICKÉ INFORMACE

VIDEO INSTRUKTÁŽ MONTÁŽE - KOLEKCE 40

MONTÁŽNÍ VIDEO - KOLEKCE 40 do ZDIVA

MONTÁŽNÍ VIDEO - KOLEKCE 40 do SDK

KE STAŽENÍ - TECHNICKÉ ZÁLEŽITOSTI

KE STAŽENÍ - MONTÁŽNÍ ZÁLEŽITOSTI

KE STAŽENÍ - KATALOGY

KE STAŽENÍ - CAD KNIHOVNA