Testimonials

Manages testimonial

21
Zář

Jan Ládek (Praha – Barrandov)

Spolehlivý dodavatel za férové ceny. Děkujeme za perfektně odvedenou (a hlavně rychlou) práci při instalaci nových dveří a podlah do našeho bytu, příště se na Vás zase rádi obrátíme.

Číst více
11
Kvě

Ondřej Fabián (Hostivař)

Pěkná prodejna a skvělý personál je velmi dobrý základ spokojeného zákazníka. Velmi děkuji panu Holečkovi a paní Schrammové za profesionální a prozákaznický přístup. Naše rozhodování trvalo celkem dlouho a dospěli jsme k několika změnám – řešili jsme podlahu a interiérové dveře. A přesto nenastal žádný problém v komunikaci či...

Číst více
21
Bře

Štěpán Beneš (Kunratice)

Velmi dobrá zkušenost, od první rady až po realizaci. Měnil jsem doma posuvné dveře, pomohli mi s výběrem, poradili, zaměřili, dveře vyrobili a dodali ve slíbeném termínu, namontovali a staré odvezli. Takhle si představuji profesionální službu!

Číst více
11
Led

Petr Planka (Praha)

Dveře jedině od těhle sympaťáků! Showroom, poradenství, dodání, kvalita na špičkové úrovni. Dlouho jsem nenarazil na tak skvělý servis a chování k zákazníkům. Kdyby to takto fungovalo všude. Jen tak dál! 🙂

Číst více
11
Led

In Hermitage, pan Skala (Pitkovice)

Na třetím objektu již spolupracuji s touto firmou jako kupující dveří. Jedná se o více než 100 dveří. Za ta léta ani jeden nárok na reklamaci. Montáž je rychlá a kvalitní, cena/kvalita vyvážená. A co je nejdůležitější, jsou to lidé, kteří drží slovo. S pozdravem. I. Skala.

Číst více
11
Led

Kateřina Vaňková (Černé Voděrady)

Jestli někdy ještě budeme mít možnost něco stavět a nebo předělávat tak tato firma bude rozhodně součástí. Od začátku až do konce vše bez jediné chybičky 👏👏👏. My děkujeme a doporučujeme !!!

Číst více
11
Led

René Jelínek (Praha)

Velmi profesionální a odborný personál. I přes prvotní komplikace z naší strany kdy zhotovitel stavby nebyl schopen dodržet jak termín dokončení stavebních prací, tak požadovanou úpravu stavebních otvorů nám bylo ve všem ze strany firmy vyhověno a nic nebyl problém. Umí si poradit a jsou pro-zákaznicky orientovaní. Bohužel i...

Číst více
11
Led

Irina Nikiforová

The service and quality is great! I’ve ordered doors and floors for my apartment one year ago and I’m still satisfied with the quality. The staff is very accurate and responsible. Everything was in time! Thank you very much!

Číst více
    • 1
    • 2