Luce Dvoukřídlé

CO JE LUCE DVOUKŘÍDLÉ…

Stavební pouzdro Luce dvoukřídlé, je bezobložkové stavební pouzdro pro posuvné dvoukřídlé dveře s přípravou pro elektro rozvody. Pouzdro Luce je navržené tak, aby byly respektovány čisté linie v interiéru. Absencí obložkové zárubně získáte více volnosti a vzdušnosti, jelikož dveře splynou s okolní stěnou. Díky úplné integraci bezobložkového pouzdra se stěnou, vytváří Luce efekt neviditelného posuvného systému s kombinací vhodně umístěných vypínačů, zásuvek nebo světel.

JAK TO FUNGUJE..(patentováno)

Díky technologii Luce můžete osadit vypínače, osvětlení, telefonní kabely a zásuvky, aniž byste museli obětovat minimalistický design. Toto je možné díky integrovaným konstrukčním profilům, které dokáží zachovat stejný design stěny. Pouzdro Luce je vyrobeno se speciálním kanálkem (pro vedení kabelů) se zemnícím drátem pro umístění elektra. Na kapse pouzdra Luce je příprava pro vedení až 5 elektro-krabiček z obou stran.

DO ZDĚNÉ NEBO SDK PŘÍČKY..

Bezobložkové pouzdro Luce pro dvoukřídlé dveře je vyráběno ve dvou variantách dle použitého materiálu na dělící příčku. První varianta je pouzdro pro zděnou příčku, které je opatřeno zdicí, omítkářskou sítí a druhá varianta je pouzdro pro sádrokartonovou příčku, které je připraveno na kotvení do SDK profilů.

ČISTÉ LINIE – ŽÁDNÁ ZÁRUBEŇ..

Absolutní elegance a čisté linie jsou u bezobložkových pouzder Luce zaručeny. Je ideální pro minimalistické interiéry a pro ty, kteří chtějí dodat svému bytu či domu moderní design. Jeho vlastnosti umožňují přizpůsobit se jakémukoli typu nábytku a v okolí kapsy osadit bez problému zásuvky, vypínače nebo světla. Oprostěte se od nadbytečných tvarů! Proč si nedopřát dveře bez obložek? Odstraněním obložek kolem dveří se celý prostor opticky provzdušní a zmodernizuje.

VYZTUŽENÉ ROHOVÉ SPOJE

Rohové spoje jsou velice důležitým prvkem konstrukce tohoto pouzdra. Tyto úhelníky ve tvaru “L” z odolné oceli zajištují vyztužení celé konstrukce a v neposlední řadě zaručují trvalou pevnost pouzdra.

ZESÍLENÁ KONSTRUKCE

Jak už bylo řečeno, tak naše pouzdra se vyznačují extrémní odolností proti mechanické destrukci. Tu mimo jiné zajišťuje zesílená vrchní spojka, která obstará lepší spojení vrchního profilu pouzdra a dorazového dílu. Pro dokonalou linearitu jsou osazeny zesílené upevňovací úhelníky.

DVEŘE SI PĚKNĚ POVODÍME..

Určitě si říkáte, jak to, že se to křídlo v pouzdru nekymácí, když je bezbariérové, nikde žádný práh ani vodicí lišta v podlaze. To jsou přesně ty promyšlené detaily! V ústí pouzdra je dokonale vycentrovaný tzv. vodící trn, který je takřka neviditelný. Ve spodní části dveřního křídla je vyfrézovaná drážka, která spolu s tímto trnem drží křídlo tam, kde má být.

PŘESNOST NA 1.MÍSTĚ – ROZPĚRA (patentováno)

Patentovaná instalační rozpěra slouží k přesnému vyrovnání pouzdra a vymezení přesné šířky průchodu. U vybraných produktů je navíc uvnitř pouzdra vložena delší a robustnější pozinkovaná rozpěra, která se vytáhne a připevní na protilehlou stojinu.

BAJONETOVÁ KOLEJNICE (patentováno)

Pohoda, klídek a “patentáček” s pozdějšími případnými úpravami. Všechna naše stavební pouzdra mají odnímatelnou, bajonetovou kolejnici. Díky tomu lze kolejnici lehce i po zabudování pouzdra vyjmout a provádět jakékoli úpravy, např. přenastavit doraz a utopení dveřního křídla, přidat příslušenství, atd.

NOSNOST VOZÍČKŮ 100KG

Bezúdržbové a bezproblémové vozíčky a kuličková ložiska zajistí dlouho životnost posuvného systému. Dodáváme pro nosnost dveřního křídla 100kg nebo na vyžádání do 150kg.

UTOPÍME, NEUTOPÍME..

Každé naše bezobložkové stavební pouzdro obsahuje regulovatelné zarážky dveřního křídla. Zarážka je umístěna uvnitř kolejnice a lze s ní korigovat jako moc je dveřní křídlo utopené v kapse pouzdra. Zarážku lze instalovat i po zabudování pouzdra.

ŘEMESLNÁ SYMFONIE U VÁS DOMA..

Konstrukce našich bezobložkových pouzder byla dlouhá léta vyvíjena a testována. Bylo dosaženou ideální konstanty technických inovací a vyladění těch nejlepších možných materiálů. Nyní Vám můžeme nabídnout dokonalou ergonomie, praktičnost a obrovskou pevnost našich pouzder, dotaženou do toho nejmenšího detailu.

SKRYTÉ SOKLOVÉ LIŠTY

Jedná se o moderní a designové provedení tak obyčejné věci jako jsou soklové lišty. Soklový hliníkový profil ve tvaru “L” je zapuštěn do stejné linie jako je okolní stěna. Do tohoto profilu se následně vsadí skrytý sokl např. v barvě okolní stěny nebo ve stejném dřevěném dekoru, jako je dveřní křídlo. Sokl je vhodný jak do ZDĚNÉ, tak do SDK příčky.

TICHÝ DOVÍRAČ DVEŘÍ..

Jednostranný BIAS nebo oboustranný BIAS je tichý dovírač dveřního křídla. Plynule a tiše zpomaluje posuvné křídlo ve fázi zavírání. Dovírač je zcela skryt uvnitř kolejnice a není tudíž viditelný. Je vhodný pro všechny typy posuvných dveří od šířky 700mm. U dveří nad 40kg je třeba manuální dovření křídla.

Bezobložkové pouzdro Luce dvoukřídlé

Bezobložkové stavební pouzdro pro dvoukřídlé posuvné dveře s přípravou pro vedení elektra bylo navrženo tak, aby vyhovělo velkorysému použití čistých linií a současně umožnilo na něj instalovat různé typy elektrického osvětlení, vypínače, termostaty a podobně.

Moderní, patentované pouzdro zahrnuje řadu funkcí – je posuvné, minimalistické a technologicky dokonalé. Tento model je spojením minimalismu a velkolepých možností využití dvoukřídlého stavebního pouzdra. Je to zkrátka designové a funkční řešení v jednom. Praktické a elegantní. Dvě křídla umožňují otevřít prostor dvou místností novým příležitostem pro setkání větší společnosti lidí. Zároveň zásuvky, světla, vypínače a kabely zůstanou stále na svém místě, na stěně s pouzdrem, díky umístění elektrokabelů uvnitř pouzdra.

Stavební pouzdro Luce lze ještě zdokonalit o zapuštěné soklové lišty Syntesis Sokl nebo přidat různé příslušenství, jako je tichý doraz BIAS atd.

TECHNICKÉ INFORMACE

VIDEO INSTRUKTÁŽ MONTÁŽE - LUCE

MONTÁŽNÍ VIDEO - LUCE

MONTÁŽNÍ VIDEO - DVEŘE

KE STAŽENÍ - TECHNICKÉ ZÁLEŽITOSTI

KE STAŽENÍ - MONTÁŽNÍ ZÁLEŽITOSTI

KE STAŽENÍ - CAD KNIHOVNA