Syntesis Dvoukřídlé

CO JE SYNTESIS DVOUKŘÍDLÉ…

Jedná se o bezobložkové stavební pouzdro pro dvoukřídlé dveře. Pouzdro Syntesis Line je navržené tak, aby byly respektovány čisté linie v interiéru. Absencí obložkové zárubně získáte více volnosti a čistoty, jelikož dveře splynou s okolní stěnou. Díky úplné integraci bezobložkového pouzdra se stěnou, vytváří Syntesis Line efekt neviditelného posuvného systému. Minimalistické a designové interiéry bezobložková pouzdra milují.

Bezobložkové pouzdro dvoukřídlé

DO ZDĚNÉ NEBO SDK PŘÍČKY..

Bezobložkové pouzdro je vyráběno ve dvou variantách dle použitého materiálu na dělící příčku. První varianta je pouzdro pro zděnou příčku, které je opatřeno zdicí, omítkářskou sítí a druhá varianta je pouzdro pro sádrokartonovou příčku, které je připraveno na kotvení do SDK profilů.

ČISTÉ LINIE – ŽÁDNÁ ZÁRUBEŇ..

Absolutní elegance a čisté linie jsou u bezobložkových pouzder zaručeny. Je ideální pro minimalistické interiéry a pro ty, kteří chtějí dodat svému bytu či domu moderní design. Jeho vlastnosti umožňují přizpůsobit se jakémukoli typu nábytku. Oprostěte se od nadbytečných tvarů! Proč si nedopřát dveře bez obložek? Odstraněním obložek kolem dveří získá celý interiér rázem úplně jinou dimenzi. Tím, že zvolíte skryté provedení dveří, odlehčíte celý prostor interiéru, a tím místnost opticky zvětšíte.

VYZTUŽENÉ ROHOVÉ SPOJE

Rohové spoje jsou velice důležitým prvkem konstrukce tohoto pouzdra. Tyto úhelníky ve tvaru “L” z odolné oceli zajištují vyztužení celé konstrukce a v neposlední řadě zaručují trvalou pevnost pouzdra.

ZESÍLENÁ KONSTRUKCE

Jak už bylo řečeno, tak naše pouzdra se vyznačují extrémní odolností proti mechanické destrukci. Tu mimo jiné zajišťuje zesílená vrchní spojka, která obstará lepší spojení vrchního profilu pouzdra a dorazového dílu. Pro dokonalou linearitu jsou osazeny zesílené upevňovací úhelníky.

DVEŘE SI PĚKNĚ POVODÍME..

Určitě si říkáte, jak to, že se to křídlo v pouzdru nekymácí, když je bezbariérové, nikde žádný práh ani vodicí lišta v podlaze.. To jsou přesně ty promyšlené detaily! V ústí pouzdra je přesně vycentrovaný tzv. vodící trn, který je takřka neviditelný. Ve spodní části dveřního křídla je vyfrézovaná drážka, která spolu s tímto trnem drží křídlo tam, kde má být.

PŘESNOST NA 1.MÍSTĚ – ROZPĚRA (patentováno)

Určitě si říkáte, jak to, že se to křídlo v pouzdru nekymácí, když je bezbariérové, nikde žádný práh ani vodicí lišta v podlaze.. To jsou přesně ty promyšlené detaily! V ústí pouzdra je dokonale vycentrovaný tzv. vodící trn, který je takřka neviditelný. Ve spodní části dveřního křídla je vyfrézovaná drážka, která spolu s tímto trnem drží křídlo, tam kde má být.

BAJONETOVÁ KOLEJNICE (patentováno)

Pohoda, klídek a “patentáček” s pozdějšími případnými úpravami. Všechna naše stavební pouzdra mají odnímatelnou, bajonetovou kolejnici. Díky tomu lze kolejnici lehce i po zabudování pouzdra vyjmout a provádět jakékoli úpravy, např. přenastavit doraz a utopení dveřního křídla, přidat příslušenství, atd.

NOSNOST VOZÍČKŮ 100KG

Bezúdržbové a bezproblémové vozíčky a kuličková ložiska zajistí dlouhou životnost posuvného systému. Dodáváme pro nosnost dveřního křídla 100kg nebo na vyžádání do 150kg.

UTOPÍME, NEUTOPÍME..

Každé naše bezobložkové stavební pouzdro obsahuje regulovatelné zarážky dveřního křídla. Zarážka je umístěna uvnitř kolejnice a lze s ní korigovat, jak moc je dveřní křídlo utopené v kapse pouzdra. Zarážku lze instalovat i po zabudování pouzdra.

ŘEMESLNÁ SYMFONIE U VÁS DOMA..

Konstrukce našich bezobložkových pouzder byla dlouhá léta vyvíjena a testována. Bylo dosaženo ideální konstanty technických inovací a vyladění těch nejlepších možných materiálů. Nyní Vám můžeme nabídnout dokonalou ergonomii, praktičnost a obrovskou pevnost našich pouzder. Vše je dotaženo do toho nejmenšího detailu.

SKRYTÉ SOKLOVÉ LIŠTY

Jedná se o moderní a designové provedení tak obyčejné věci jako jsou soklové lišty. Soklový hliníkový profil ve tvaru “L” je zapuštěn do stejné linie jako je okolní stěna. Do tohoto profilu se následně vsadí skrytý sokl např. v barvě okolní stěny nebo ve stejném dřevěném dekoru, jako je dveřní křídlo. Sokl je vhodný jak do ZDĚNÉ, tak do SDK příčky.

TICHÝ DOVÍRAČ DVEŘÍ..

Jednostranný BIAS nebo oboustranný BIAS je tichý dovírač dveřního křídla. Plynule a tiše zpomaluje posuvné křídlo ve fázi zavírání. Dovírač je zcela skryt uvnitř kolejnice a není tudíž viditelný. Je vhodný pro všechny typy posuvných dveří od šířky 700mm. U dveří nad 40kg je třeba manuální dovření křídla.

Bezobložkové pouzdro Syntesis dvoukřídlé

Bezobložková stavební pouzdra pro dvoukřídlé posuvné dveře jsou kombinací minimalismu, elegance a vzdušnosti. Umožní otevřít část domu dokořán, protože všechny části dveří splynou se zdí a vytvoří ze dvou místností jeden volný prostor. Ideální řešení pro velkou stavbu, kde s místem můžete kouzlit, ale i pro menší byt, kdy se počítá každý centimetr. S dvoukřídlými posuvnými dveřmi už nic nebrání volnému průchodu mezi prostory. Bezobložkové pouzdro, do kterého se schovají křídla dveří, vytváří rovnováhu mezi jednotlivými místnostmi v interiéru. Bezobložkovým pouzdrem odstraníte bariéru a navážete užší spojení v rodinném kruhu či s návštěvou. Ve chvíli, kdy budete zase potřebovat každý své soukromí , jednoduše dveře vysunete a zavřete.

Interiér udržíte stále trendy díky tomu, že změníte barvu stěn a vyměníte občas pár doplňků podle momentální nálady, nebo ročního období.

Toto pouzdro si můžete vylepšit různým příslušenstvím, jako je Syntesis Sokl, tichý doraz Bias atd.

TECHNICKÉ INFORMACE

VIDEO INSTRUKTÁŽ MONTÁŽE - SYNTESIS

MONTÁŽNÍ VIDEO - DVEŘE

MONTÁŽNÍ VIDEO - DO ZDIVA

MONTÁŽNÍ VIDEO - DO SDK

KE STAŽENÍ - TECHNICKÉ ZÁLEŽITOSTI

KE STAŽENÍ - MONTÁŽNÍ ZÁLEŽITOSTI

KE STAŽENÍ - KATALOGY

KE STAŽENÍ - CAD KNIHOVNA