Syntesis Jednokřídlé

CO JE SYNTESIS JEDNOKŘÍDLÉ…

Jedná se o bezobložkové stavební pouzdro pro jednokřídlé dveře. Pouzdro Syntesis Line je navrženo tak, aby byly respektovány čisté linie v interiéru. Absencí obložkové zárubně získáte více volnosti a čistoty, jelikož dveře splynou s okolní stěnou. Díky úplné integraci bezobložkového pouzdra se stěnou, vytváří Syntesis Line efekt neviditelného posuvného systému. Minimalistické a designové interiéry bezobložková pouzdra milují.

JE LIBO VÝŠKA 3 METRY..

Bezobložkové stavební pouzdro lze vyrobit až do výšky 3 metry. Obecně jsou využívány rozměry dle ČSN normy, které udávají tzv. výšku průchodu neboli světlost. Za standardní rozměry je považovaná výška průchodu 197 a 210cm. Dále to pak pokračuje dle Vašeho přání vždy po 10cm, tzn. 220, 230, 240 až do zmíněných třech metrů.

PRO VŠECHNY TYPY DVEŘÍ

Do bezobložkového stavebního pouzdra můžete osadit samozřejmě všechny typy dveří, které máme v nabídce. Ale všechny naše pouzdra jsou opravdu přátelská i ke všem ostatním výrobcům a truhlářům, kteří působí v České republice. Na vyžádání Vám rádi poskytneme vše potřebné pro výrobu dveří do bezobložkového pouzdra. Můžete osadit: dřevěné dveře, lakované dveře a dveře celoskleněné dveře.

DO ZDĚNÉ NEBO SDK PŘÍČKY ..

Bezobložkové pouzdro je vyráběno ve dvou variantách dle použitého materiálu na dělící příčku. První varianta je pouzdro pro zděnou příčku, které je opatřeno zdicí, omítkářskou sítí. Druhá varianta je pouzdro pro sádrokartonovou příčku, které je připraveno na kotvení do SDK profilů.

ČISTÉ LINIE – ŽÁDNÁ ZÁRUBEŇ..

Absolutní elegance a čisté linie jsou u bezobložkových pouzder zaručeny. Je ideální pro minimalistické interiéry a pro ty, kteří chtějí dodat svému bytu či domu moderní design. Jeho vlastnosti umožňují přizpůsobit se jakémukoli typu nábytku. Oprostěte se od nadbytečných tvarů! Proč si nedopřát dveře bez obložek? Odstraněním obložek kolem dveří získá celý interiér rázem úplně jiný rozměr. Tím, že zvolíte skryté provedení dveří, odlehčíte celý prostor interiéru, a tím místnost opticky zvětšíte.

VYZTUŽENÉ ROHOVÉ SPOJE

Rohové spoje jsou velice důležitým prvkem konstrukce tohoto pouzdra. Tyto úhelníky ve tvaru “L” z odolné oceli zajištují vyztužení celé konstrukce a v neposlední řadě zaručují trvalou pevnost pouzdra.

ZESÍLENÁ KONSTRUKCE

Jak už bylo řečeno, tak naše pouzdra se vyznačují extrémní odolností proti mechanické destrukci. Tu mimo jiné zajišťuje zesílená vrchní spojka, která obstará lepší spojení vrchního profilu, pouzdra a dorazového dílu. Pro dokonalou linearitu jsou osazeny zesílené upevňovací úhelníky.

DVEŘE SI PĚKNĚ POVODÍME..

Určitě si říkáte, jak to, že se to křídlo v pouzdru nekymácí, když je bezbariérové, nikde žádný práh ani vodicí lišta v podlaze. To jsou přesně ty promyšlené detaily! V ústí pouzdra je dokonale vycentrovaný tzv. vodící trn, který je takřka neviditelný. Ve spodní části dveřního křídla je vyfrézovaná drážka, která spolu s tímto trnem drží křídlo, tam kde má být.

PŘESNOST NA 1.MÍSTĚ – ROZPĚRA (patentováno)

Patentovaná instalační rozpěra slouží k přesnému vyrovnání pouzdra a vymezení přesné šířky průchodu. U vybraných produktů je navíc uvnitř pouzdra vložena delší a robustnější pozinkovaná rozpěra, která se vytáhne a připevní na protilehlou stojnu.

BAJONETOVÁ KOLEJNICE (patentováno)

Pohoda, klídek a “patentáček” s pozdějšími případnými úpravami. Všechna naše stavební pouzdra mají odnímatelnou, bajonetovou kolejnici. Díky tomu lze kolejnici lehce i po zabudování pouzdra vyjmout a provádět jakékoli úpravy, např. přenastavit doraz a utopení dveřního křídla, přidat příslušenství, atd.

NOSNOST VOZÍČKŮ 100KG

Bezúdržbové a bezproblémové vozíčky a kuličková ložiska zajistí dlouho životnost posuvného systému. Dodáváme pro nosnost dveřního křídla 100kg nebo na vyžádání do 150kg.

UTOPÍME, NEUTOPÍME..

Každé naše bezobložkové stavební pouzdro obsahuje regulovatelné zarážky dveřního křídla. Zarážka je umístěna uvnitř kolejnice a lze s ní korigovat jak moc je dveřní křídlo utopené v kapse pouzdra. Zarážku lze instalovat i po zabudování pouzdra.

ŠETŘÍ MÍSTO!

Toto je jedna z opravdu nesporných výhod bezobložkových pouzder! Umožní Vám totiž využít veškerý dostupný prostor pro dveře na maximum. Získáte podstatně více svobody pro umístění jak nábytku, tak dekorací ve Vašem interiéru. Maximálně zvětší užitný prostor i na malých plochách. V případě, že již v projektové dokumentaci budete s pouzdry počítat, tak v průměrném interiéru získáte cca 8m² navíc a to už stojí určitě za zvážení, co myslíte?

ŘEMESLNÁ SYMFONIE U VÁS DOMA..

Konstrukce našich bezobložkových pouzder byla dlouhá léta vyvíjena a testována. Bylo dosaženou ideální konstanty technických inovací a vyladění těch nejlepších možných materiálů. Nyní Vám můžeme nabídnout dokonalou ergonomie, praktičnost a obrovskou pevnost našich pouzder, dotaženou do toho nejmenšího detailu.

SKRYTÉ SOKLOVÉ LIŠTY

Jedná se o moderní a designové provedení tak obyčejné věci jako jsou soklové lišty. Soklový hliníkový profil ve tvaru “L” je zapuštěn do stejné linie jako je okolní stěna. Do tohoto profilu se následně vsadí skrytý sokl např. v barvě okolní stěny nebo ve stejném dřevěném dekoru jako je dveřní křídlo. Sokl je vhodný jak do ZDĚNÉ, tak do SDK příčky.

TICHÝ DOVÍRAČ DVEŘÍ..

Jednostranný BIAS nebo oboustranný BIAS je tichý dovírač dveřního křídla. Plynule a tiše zpomaluje posuvné křídlo ve fázi zavírání. Dovírač je zcela skryt uvnitř kolejnice a není tudíž viditelný. Je vhodný pro všechny typy posuvných dveří od šířky 700mm. U dveří nad 40kg je třeba manuální dovření křídla.

Bezobložkové pouzdro Syntesis jednokřídlé

Bezobložkové stavební pouzdro pro jednokřídlé dveře Syntesis Line je navržené tak, aby byly respektovány čisté linie v interiéru. Bez obložkové zárubně získáte více volnosti a čistoty, protože dveře splynou s okolní stěnou. Díky úplné integraci bezobložkového pouzdra se stěnou vytváří Syntesis Line efekt neviditelných dveří s posuvným systémem.

Do bezobložkového stavebního pouzdra můžete osadit samozřejmě všechny typy dveří, které máme v nabídce. Klasické jednokřídlé otočné dveře s moderní skrytou zárubní jsou netradičním řešením, které doplňuje ve stejném designu jako ty posuvné řadu neviditelných dveří. Dveře do skrytého pouzdra odlehčí interiér, opticky zvětší prostor a sjednotí okolní stěnu s dveřmi.

Pokud chcete změnit starý vzhled otočných dveří s rámem ve formě obložky, zajímejte se o tyto bezobložková pouzdra, které mají minimalistický vzhled, čisté a hladké linie. Syntesis® Jednokřídlé patří k originálním a nadčasovým interiérovým prvkům.

Dveře můžete podle svého vkusu upravit nátěrem, malbou, tapetou a opticky je tak schovat a rafinovaně zneviditelnit. Na druhou stranu dveře ale můžete naopak zvýraznit. Zvolte dveře lakované v jakékoli barvě RAL, která vám vyhovuje. Prostě si vylaďte dveře podle své fantazie.

TECHNICKÉ INFORMACE

VIDEO INSTRUKTÁŽ MONTÁŽE - SYNTESIS

MONTÁŽNÍ VIDEO - DO ZDIVA

MONTÁŽNÍ VIDEO - DO SDK

MONTÁŽNÍ VIDEO - DVEŘE

KE STAŽENÍ - TECHNICKÉ ZÁLEŽITOSTI

KE STAŽENÍ - MONTÁŽNÍ ZÁLEŽITOSTI

KE STAŽENÍ - KATALOGY

KE STAŽENÍ - CAD KNIHOVNA