Battente TECH

CO JE BATTENTE TECH…

Pro správně vyladěný interiér jsou důležité i ty nejmenší detaily, jako jsou např. revizní a technická dvířka. Velmi disktrétně a elegantně tak zakryjete přístup do technických prostor, kde jsou elektrické, technické rozvody a různá potrubí či kabeláže. Na výběr máme mnoho kombinací pro všechny možné situace.

SMĚR OTEVÍRÁNÍ

U tohoto provedení je možnost pouze jednoho směru otevírání a to je k sobě.

NEVÍDANÉ MOŽNOSTI..

Technická dvířka se skrytou zárubní máme opravdu pro všechny možné situace. Můžete vybírat jednokřídlé, dvoukřídlé, otočné nebo výklopné. Samozřejmě platí, že kolekci TECH Vám dokonale sladíme s okolní stěnou nebo s dveřmi.

DOKONALÁ KONSTRUKCE

Součástí konstrukce revizních dvířek jsou fixační panty a kování, které je vyrobeno z eloxovaného hliníku vč. antikorozního nátěru. Pevná a snadno sestavitelná revizní dvířka pro technické prostory jsou navrženy tak, aby byly bezproblémově integrovány do stěny a aby se eliminovalo tvorbě trhlin po obvodu.

ZAPUŠTĚNÝ ZAVÍRACÍ SYSTÉM

Technická dvířka standardně dodáváme s panty, které lze otočit do 165°. Díky tomu zůstanou Vaše skryté prostory maximálně přístupné. Skryté panty lze nastavit ve 3 osách pro zajištění dokonalého estetického výsledku. Rám dvířek lze zabudovat do zdiva nebo do sádrokartonu.

KVALITNÍ SKRYTÉ KOVÁNÍ

Každá dvířka jsou osazena kvalitními skrytými panty, které umožňují dokonalé finální vyladění dvířek tak, aby vše lícovalo s okolní stěnou a byl zachován skrytý efekt.

ZAMKNOUT NEBO NEZAMKNOUT…

Jako elegantní a funkční doplněk je PUSH&PULL systém, který umožňuje pouhým stlačením pohodlné otevření dvířek. Lze objednat i s výklopnou úchytkou nebo se zavíráním na klíč.

Skrytá dvířka Battente TECH

V domácnostech se nacházejí různé technické prostory, které je žádoucí nějak elegantně schovat. Jsou to technické a elektrické rozvody, různé kabely, potrubí, úklidové prostředky apod. K jejich zakrytí se nejlépe hodí revizní dvířka. Zapuštěná dvířka jsou navržená tak, aby ukryla, co je třeba, ale zároveň obsah skříňky byl snadno dostupný. Pevná kovová dvířka se snadno integrují do stěny, se kterou ladně splynou.

Konstrukce zapuštěných revizních dvířek je i s fixačními panty a kováním vyrobena z eloxovaného hliníku s antikorozním nátěrem. Dvířka lze natřít stejně jako okolní stěnu nebo na ně nalepit tapetu a tím je elegantně skrýt. Revizní dvířka koupíte i s rukojetí nebo se zámkem na klíč. Vybrat si můžete z různých variant – jedny či dvoje dvířka, otočná, výklopná nebo vyjímatelná.

TECHNICKÉ INFORMACE

KE STAŽENÍ - TECHNICKÉ ZÁLEŽITOSTI

KE STAŽENÍ - MONTÁŽNÍ ZÁLEŽITOSTI

KE STAŽENÍ - CAD KNIHOVNA