Do skrytého pouzdra

Battente PRÉMIUM

Battente Prémium HPL stěrka

Nekonečno možností speciálních HPL povrchů POLYREY od kamene, betonu, kovu, stěrek, látek, dřeva až po neotřelé 3D barvy.

Battente VANTA

Battente Vanta dveře s podlahou

Dubová podlaha položená horizontálně na dveřní křídlo – pro milovníky jednotného designu.

Battente NOBLE

Battente Noble

Decentní svislé frézované linky do dubové švartny 4mm v kvalitě A pro moderní a stylové interiéry – máme špičkové dubové dýhy!

Battente PRÉMIUM

Battente Prémium praskaná dýha

Rustikální praskaná dýha 0,9mm pro stylové a horské roubenky.

Battente SKLO-AL

Battente sklo hliník VELKÉ

Elegantní sklo-hliníkové dveře v 5 exkluzivních povrchových úpravách pro luxusní interiéry. 

Battente ELITE

Battente Elite

Světlo, světlo a zase světlo – elegantní dveře s velkorysím prosklením a bezrámečkovém provedení.

Battente BASE LAK

Battente HPL polyrey

Základní modelová řada v polyuretanovém lakovaném provedení. Široká škála dekorů dle vzorníků RAL a NCS (mat, polomat, lesk, vysoký lesk, krupička, noTouch).

Battente BASE CPL

Dveře Battente CPL laminát

Základní modelová řada v laminátovém CPL provedení. Široká škála dřevěných dekorů dle vzorníku CPL (střednětlaký laminát).

Battente SOLE

Battente celoskleněné dveře

Celoskleněné dveře pro všechny projektové situace – dejte prostor slunečním paprskům. Designová skla máme v základu 🙂

Battente CUSTOM

Battente custom Design

Battente CustomDesign Vám přináší neomezené možnosti a novou dimenzi individuality – máte své vysněné dveře a nikdo Vám je nechce vyrobit? Stačí skica nebo fotka a my se o vše postaráme…

SKLO - HLINÍKOVÉ DVEŘE (posuvné)

CO JSOU SKLO – HLINÍKOVÉ DVEŘE (posuvné)

Sklo-hliníkové dveře posuvné do stavebního pouzdra z kolekce Syntesis jsou speciálně navržené pro kombinaci se skrytými zárubněmi Battente a s řadou šíkmých zárubní z jedinečné kolekce “40”. Jedná se o posuvný systém bezobložkový. Jsou tedy zachovány čisté linie bez použití jakékoli zárubně. Posuvné Sklo-hliníkové dveře vám umožní zařídit prostory domu bez toho, aniž byste se vzdali přirozeného světla a vždy měli pocit soukromí. Ve dveřích se snoubí high-tech materiály, jako je hliník s křehkou elegancí exkluzivního skla. Tyto designové posuvné dveře zcela určitě uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Kombinujte i s otočnými dveřmi

Posuvné sklo-hliníkové dveře jsou navrženy tak, aby se daly kombinovat se všemi kolekcemi našich designových systémů. Cíl je jediný! Aby vše dávalo smysl! Můžete si tedy zvolit jak sklo-hliníkové dveře posuvné, tak sklo-hliníkové dveře otočné do skryté zárubně.

Klidně i do stropu

Bez jakéhokoli omezení a zbytečného prázdného místa nad zárubní si můžete zvolit velice působivou variantu až do stropu. Celkový dojem je jedinečný a opravdu exkluzivní. Velkorysí průchod zajistí interiéru opravdovou jedinečnost a pocit absolutního prostoru.

POVRCH RÁMŮ - MOŽNOSTI

SKLA - MOŽNOSTI

HPL POLYREY DVEŘE (posuvné)

CO JSOU HPL POLYREY DVEŘE (posuvné)

Objevte svět bez hranic s naší kolekcí francouzkých speciálních HPL povrchů POLYREY (vysoce odolný vysokotlaký laminát), která přináší širokou paletu vzorů od elegantního kamene, přes moderní beton, výrazné kovy, působivé stěrky, útulné látky, teplé dřevo až po inovativní 3D barvy. S námi si můžete dovolit být kreativní a proměnit každý prostor ve výjimečné místo. Přátelé, s POLYREY se otevírá svět plný inspirace a nekonečných možností.
Stránky výrobce: www.polyrey.com

Polyrey vzorník

DŘEVĚNÉ DÝHOVANÉ DVEŘE (posuvné)

CO JSOU DÝHOVANÉ DVEŘE (posuvné)

Dýha je tenký plátek nařezaný z masivního dřeva dubových kmenů. Tloušťka dýhy je 0,3mm. Dubová dýha se používá především jako dekorativní povrchová úprava či na dokončení exkluzivních výrobků v našem případě jako pohledový dveřní plášť posuvného křídla.

DÝHA DEKORY - MOŽNOSTI

LAKOVANÉ DVEŘE + NÁSLEDNÁ PÚ (posuvné)

CO JSOU LAKOVANÉ DVEŘE (posuvné)

Naše posuvné lakované dveře jsou opatřeny polomatným, polyuretanovým nástřikem (jedná se o velice odolný a otěruvzdorný lak). Můžete si vybírat z celé široké nabídky vzorníku RAL. Naše laky jsou testovány, schváleny a jsou zdravotně nezávadné.

CO JE NÁSLEDNÁ PÚ

Jsou to tzv. posuvné dveře PRIMER, které jsou opatřeny základním speciálním nátěrem, který je určen pro následnou povrchovou úpravu. Můžete použít, stejný odstín nátěru jako je okolní stěna, tapeta, stěrka nebo v koupelnách třeba i obklad.

LAKOVÁNÍ - MOŽNOSTI (RAL, NCS)

(mat, polomat, vysoký lesk, krupička, Nano-noTouch)

TUNNING..

Designové příslušenství

Samozřejmostí je široká nabídka našich partnerů z oblasti designového dveřního příslušenství (M&T, Cobra by Novague, originál Battente), jako jsou kliky, madla a mušle na posuvné dveře.

Kuličková ložiska

Bezúdržbová a bezproblémová kuličková ložiska zajistí dlouhou životnost posuvného systému. Dodáváme pro nosnost dveřního křídla 100kg nebo 150kg.

BIAS - Tichý dovírač

Jednostranný BIAS nebo oboustranný BIAS je tichý dovírač dveřního křídla. Plynule a tiše zpomaluje posuvné křídlo ve fázi zavírání. Dovírač je zcela skryt uvnitř kolejnice a není tudíž viditelný. Je vhodný pro všechny typy posuvných dveří od šířky 700mm. U dveří nad 40kg je třeba manuální dovření křídla.

PRO TYTO KOLEKCE

SYNTESIS 1kř

SYNTESIS 2kř

LUCE 1kř

LUCE 2kř

Dveře do bezobložkového pouzdra

Pro příznivce minimalistických řešení a čistých linií bez zbytečných rušivých prvků jsou vhodné dveře, které na sebe zbytečně nepoutají pozornost a nechávají vyniknout jiným kusům zařízení. Otevírají se zasunutím do stavebního pouzdra ve zdi, takže nezabírají místo a nepřekážejí, ale jednoduše zmizí. Svou důležitou funkci také plní zejména tam, kde je nutný bezbariérový přístup do místnosti.

Bezobložkové stavební pouzdro se skvěle hodí do místností a úzkých chodeb, kde je málo místa a otevřené dveře by překážely, nebo by dokonce mohly být nebezpečné. Posuvné dveře mohou být jednokřídlé i dvoukřídlé. Příčka, do níž se elegantně zasouvají, zděná nebo ze sádrokartonu. Pouzdro se skládá z kovového rámu a plechové kapsy. Díky speciální konstrukci už nepotřebuje obložení vstupního otvoru. Značková a certifikovaná pouzdra jsou vyrobena tak, aby vydržela pravidelné používání a váhu dveří.