Battente Zkosené

CO JE BATTENTE ZKOSENÉ…

Skryté zárubně Battente Zkosené je moderní, designové řešení pro otočné dveře kdy není použita klasická obložková zárubeň, ale minimalistická, takřka neviditelná hliníková zárubeň. Zkosené provedení je určeno pro atypické prostory, jako jsou např. půdní prostory se šikmou střechou, uplatnění najdou i jako dveře do úložných prostor pod schodami nebo všude tam kde je nutno použít nadpraží pod úhlem.

SMĚR OTEVÍRÁNÍ

U tohoto provedení je možnost pouze jednoho směru otevírání a to je k sobě, nikoli od sebe.

S HORNÍM RÁMEM NEBO DO STROPU..

Skryté zárubně Zkosené májí vychytávku a to je zárubeň bez horního profilu (rámu). Tím docílíte čisté přechodové linie se stropem. Samozřejmostí je i klasická zárubeň ve tvaru obráceného “U” s takzvaným nadpražím. Ať zvolíte jakoukoli variantu, tak dokonalý výsledek je zaručen.

DOKONALÁ KONSTRUKCE

Konstrukce naší skryté zárubně byla dlouhá léta vyvíjena a testována. Bylo testováno mnoho tvarů profilů až do té doby, dokud nebylo vývojové oddělení maximálně spokojeno. Nyní Vám můžeme nabídnout dokonalou ergonomii, praktičnost a obrovskou pevnost naší zárubně. Vše je dotaženo do toho nejmenšího detailu.

MAXIMÁLNÍ ŽIVOTNOST

Každá skrytá zárubeň má speciální povrchovou úpravu tzv. fosfátování.  Slouží k dokonalé ochraně proti korozi a případné oxidaci. Následně je nanášen podkladový nátěr, který zaručí perfektní přilnutí dalších povrchových úprav.

Skrytá zárubeň Battente Zkosené

Trendu minimalistického a nadčasového designu v duchu čistých a rovných linií se nemusíte vzdávat ani v atypických prostorách. Nejčastěji třeba ve zkosených podkrovních místnostech. Taky pro tyto případy máme pro vás speciální nabídku skrytých zkosených zárubní, s nimiž nemusíte ustupovat ze svých představ o ideálním interiéru. Technologie skrytých zárubní nabízí kromě klasických stavebních rozměrů dveří využití také do nestandardních otvorů různých výšek i se zkosenou horní hranou dveří. Můžete mít díky tomu dveře v celém domě ve stejném stylu.

Bezobložkové skryté zárubně působí čistě, elegantně a zároveň minimalisticky. Dveře do nich mohou být neviditelné – ve stejném designu jako okolní stěny nebo v kontrastním provedení. Kombinovat je lze také s jinou barvou nátěru, tapety či s klasickým dřevěným vzorem přírodní dýhy.