Do stavebního pouzdra

Battente PRÉMIUM

Dveře Battente Plné Prémium HPL

Nekonečno možností speciálních HPL povrchů od kamene, betonu, kovu, stěrek, látek, dřeva až po neotřelé 3D barvy.

Battente VANTA

Battente Vanta

Dubová podlaha položená horizontálně na dveřní křídlo – pro milovníky jednotného designu.

Battente IMPERIAL

Batentte Imperial

Elegantní svislé frézované linky pro moderní a elegantní interiéry.

Battente PRÉMIUM

Batentte Prémium praskaná dýhy

Rustikální praskaná dýha pro stylové a horské roubenky.

Battente NOBLE

Battente Noble

Dveře jako na zámku v dokonalém řemeslném zpracování pro interiéry alá první republika.

Battente NOBLE

Battente Elite

Světlo, světlo a zase světlo elegantní dveře s velkorysím prosklením.

DÝHOVANÉ a LAMINÁTOVÉ DVEŘE (posuvné s obložkou)

CO JSOU DÝHOVANÉ DVEŘE (posuvné s obložkou)

Tyto dveře jsou určeny pro kombinaci s dělenou dýhovanou obložkovou zárubní a následně jsou osazeny do stavebního pouzdra. Dýha je tenký plátek nařezaný z masivního dřeva dubových kmenů. Tloušťka dýhy je 0,3mm. Dubová dýha se používá především jako dekorativní povrchová úprava či na dokončení exkluzivních výrobků v našem případě jako pohledový dveřní plášť posuvného křídla.

CO JSOU LAMINÁTOVÉ DVEŘE

Tyto dveře jsou určeny pro kombinaci s dělenou laminátovou obložkovou zárubní a následně jsou osazeny do stavebního pouzdra. Laminát neboli CPL (střednětlaký laminát) je moderní a odolná povrchová úprava pro opláštění dveřního křídla, která dokonale napodobuje přírodní materiály a kresby. Lamináty jsou vysoce odolné proti poškození, poškrábání a snadno se udržují. Uplatnění tedy najdou nejen v rodinách s dětmi a domácími mazlíčky, ale také v komerčních a zátěžových objektech. Lamináty jsou ideální volbou pokud hledáte vysoký výkon a přátelskou cenu.

VŽDY S KVALITNÍ OBLOŽKOU!

Vždy kvalitní laminátová nebo dýhovaná zárubeň pro posuvné dveře a stavební pouzdra zabudovaná do ZDI nebo do SDK příčky. Viditelné zárubně pro posuvné dveře ochrání Vaše zdi proti ušpinění a orámují finální stavební otvory do místností. Naše zárubně jsou vždy dřevotřískové (nikoli MDF) a jsou potaženy kvalitní dubovou dýhou.

Zárubeň pro bezfalcové dveře

DÝHA DEKORY - MOŽNOSTI

LAMINÁT DEKORY - MOŽNOSTI

LAKOVANÉ DVEŘE (posuvné s obložkou)

CO JSOU LAKOVANÉ DVEŘE (posuvné s obložkou)

Jedná se o posuvné lakované dveře, které jsou určeny pro kombinaci s obložkovou zárubní. Jsou opatřeny polomatným, polyuretanovým nástřikem (jedná se o velice odolný a otěruvzdorný lak). Můžete si vybírat z celé široké nabídky vzorníku RAL. Naše laky jsou testovány, schváleny a jsou zdravotně nezávadné.

VŽDY S KVALITNÍ LAKOVANOU OBLOŽKOU!

Vždy kvalitní ostrohranná, lakovaná zárubeň pro posuvné dveře a stavební pouzdra zabudovaná do ZDI nebo do SDK příčky. Viditelné zárubně pro posuvné dveře ochrání Vaše zdi proti ušpinění a orámují finální stavební otvory do místností. Naše zárubně jsou vždy dřevotřískové (nikoli MDF) a jsou opatřeny polyuretanovým nástřikem ve Vámi vybrané barvě.

LAKOVÁNÍ - MOŽNOSTI

TUNNING..

Kování

Samozřejmostí je široká nabídka našich partnerů z oblasti designového dveřního kování (M&T, Cobra by Novague, ACT, originál Battente), jako jsou madla a mušle na posuvné dveře.

Kuličková ložiska

Bezúdržbová a bezproblémová kuličková ložiska zajistí dlouhou životnost posuvného systému. Dodáváme pro nosnost dveřního křídla 100kg nebo 150kg.

BIAS - Tichý dovírač

Jednostranný BIAS nebo oboustranný BIAS je tichý dovírač dveřního křídla. Plynule a tiše zpomaluje posuvné křídlo ve fázi zavírání. Dovírač je zcela skryt uvnitř kolejnice a není tudíž viditelný. Je vhodný pro všechny typy posuvných dveří od šířky 700mm. U dveří nad 40kg je třeba manuální dovření křídla.

Větrací mřížka

Větrací mřížka najde uplatnění ve všech špatně odvětraných nebo vlhkých místnostech. Většinou se osazuje ve spodní části dveřního křídla. Máme pro Vás hliníkové a dřevěné dubové mřížky.

PUSH PULL

Je elegantní a funkční doplněk pro posuvné dveře, který umožňuje pouhým stlačením pohodlné vysunutí dveřní křídla z kapsy stavebního pouzdra. Tlačítko PUSH&PULL lze instalovat na dveřní křídlo i dodatečně.

Samozavírání

Samozavírání je elegantní, mechanický systém, který posuvné dveřní křídlo samo zavře. Stačí projít dveřmi a křídlo se samo zavře. Systém samozavírání není vidět a rychlost zavření lze kdykoli upravit. Tento systém nelze instalovat dodatečně – musí se s ním počítat před výrobou dveří a obložky.

Al profil

Tento profil ve tvaru “U” je určen pro snížení opotřebení a zamezení deformací dveřního křídla ve spodní části křídla, kde je velice namáhán a to díky kontaktu s tzv. vodícím trnem. Profil dává dveřnímu křídlu vetší odolnost. Do dveřního křídla je nutné vyfrézovat drážku, do které se následně profil vsune.

PRO TYTO KOLEKCE

Jednokřídlo

Dvoukřídlo

Zákryt

Teleskop

Ewoluto

Posuvné dveře do stavebního pouzdra

Na rozdíl od jiných řešení posuvné dveře do pouzdra se při otevření celé schovají do zdi. Průchod (i stěny kolem) tak zůstane celý volný a otevřený. Skvělé řešení pro malé místnosti, kde zůstává místo pro nábytek nebo obrazy na stěně, protože dveře nezabírají žádnou plochu. Zeď můžete využít pro vaši kreativitu – jako malířské plátno nebo výstavu fotografií, grafik či kreseb vašich dětí. Můžete si ji ale také vyzdobit originální tapetou.

Na posuvné dveře do stavebního pouzdra je třeba myslet už dopředu, protože toto řešení vyžaduje předem větší stavební úpravy. Stavební pouzdro je stavební prvek tvořící průchozí otvor a plechovou „kapsu“, do které dveře zajíždějí a která nahrazuje část příčky. Proto pro něj musí být ve zdi cca dvojnásobný stavební otvor než pro klasické dveře. Nad ním vždy musí být po celé délce nosný stavební překlad, který na sebe převezme tíhu příčky nad pouzdrem. Tento systém je výhradně určen pro použití a osazení obložkové, dělené zárubně.

Hledáte moderní a stylové dveře do stavebního pouzdra, které dokonale doplní váš interiér a stanou se skvělým prvkem pro vaši domácnost? Naše nabídka na Battente.cz vám přináší široký výběr dveří do stavebního pouzdra, které splní vaše požadavky na design a kvalitu.

Vyberte si ze širokého sortimentu dveří s unikátními designovými prvky a vytvořte si skutečně jedinečný prostor. Díky našim moderním dveřím budete mít nejen krásné, ale také funkční řešení pro váš interiér. S našimi dveřmi si můžete být jisti, že získáte prvotřídní kvalitu a spolehlivost.

Najděte si ty nejlepší dveře do stavebního pouzdra na Battente.cz a vytvořte si perfektní interiér vašeho domova. Naše dveře jsou zárukou nejen kvality, ale také jedinečného designu, který okouzlí každého návštěvníka vašeho domu.