Battente showroom 2
22
Bře

Retro dveře Imperiál alá První Republika

Dveře Battente IMPERIAL – Inspirace noblesou první republiky:
Přeneste se do doby plné elegance a prestiže. S dveřmi BATTENTE IMPERIAL vstoupíte do éry, kde se každý detail počítal a noblesa byla na prvním místě. Přidejte svému domovu dotek historického šarmu a vychutnejte si pocit pravé luxusu každý den.

Battente Imperial v interiéruMATERIÁL DVEŘÍ – pohledová hladká MDF:
Objevte dokonalou hladkost a estetiku, která překračuje očekávání. S našimi dveřmi z pohledové hladké MDF získáte nejen estetický zážitek na pohled, ale i na dotek. Navíc se můžete spolehnout na vysokou odolnost a snadnou údržbu.

RÁMEČKY s ozdobným provedením:
Nechte každý detail vašich dveří vyprávět příběh elegance a designu. Ozdobné rámečky dodají vašemu interiéru neopakovatelnou atmosféru a podtrhnou charakter celého prostoru.

Detail dveře ImperialMATERIÁL ZÁRUBNĚ – 100mm S profil s ozdobnou lištou:
Zaručujeme dokonalou harmonii mezi dveřmi a zárubněmi. Naše zárubně s ozdobnými lištami jsou pečlivě navrženy, aby vytvářely jednotný a nádherný celek s dveřním křídlem.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA – široká paleta odstínů a efektů:
Naše nabídka povrchových úprav je opravdu široká! Můžete si vybrat z mnoha odstínů podle RAL nebo NCS, přičemž každý z nich přidá vašemu produktu úplně unikátní vzhled. Ať už máte raději matný, polomatný nebo vysoký lesk, u nás si přijdete na své. Pro milovníky nevšedních efektů máme v nabídce i povrch s krupičkovým efektem. Navíc, pokud hledáte něco, co bude snadné udržovat, určitě vás zaujme naše technologie Nano-noTouch, díky které bude povrch vašeho produktu odolávat šmouhám a bude snadno čistitelný. Jsme tady, abychom vám pomohli najít ideální povrchovou úpravu, která bude nejen praktická, ale i krásně vypadat.

Dveře Imperial detail rámečkyVÝPLŇ DVEŘÍ – termoizolační materiál XPS Top:
Udělejte si svůj domov ještě útulnějším s výplní dveří XPS Top. Tento termoizolační materiál nabízí vynikající konstrukční vlastnosti a skvělou ochranu nejen proti nepříjemným teplotním změnám, ale také snižuje hluk, který by vás mohl rušit v klidu vašeho domova. S XPS Top si můžete být jisti, že váš komfort bude na maximální úrovni.

ZÁMEK a PANTY – klasický střelkový zámek a panty v leštěném mosazi:
Spojení funkčnosti a estetického designu. Naše zámky a panty nejen že perfektně doplní vizuální stránku vašich dveří, ale zároveň zaručují dobový punc.

KONSTRUKCE – dvojitý rám ze smrkového masivu:
Spolehněte se na pevnost a tuhost, která překonává obvyklé standardy. Dvojitý rám ze smrkového masivu poskytuje našim dveřím výjimečnou odolnost a dlouhodobou stabilitu, díky čemuž vám budou sloužit po mnoho let.

S BATTENTE IMPERIAL nejen získáte dveře, ale vstoupíte do světa, kde se snoubí tradice s nejmodernějšími technologiemi a materiály. Dejte svému domovu kus historie, plný elegance a stylu. Nezapomeňte na detaily, jako jsou kliky na dveře – dokonalé dveře, vyžadují dokonalou kliku, třeba od Buster and Punch 🙂