Designové dveře a Luxusní dveře
10
Led

Sklo-hliníkové dveře jako šperk interiéru

U skla a hliníku se snoubí luxus a elegance se světlem a prostorem a vytváří dojem otevřenosti a vzdušnosti. Přesně to jsou vlastnosti, pro které nároční uživatelé volí originální sklo-hliníkové dveře do své domácnosti nebo kanceláře. Sklo propouští přirozené světlo a vnáší do místnosti jas, hliník svými čistými liniemi ohraničuje prostor.

Sklo-hliníkové dveře dodají prostředí jeho jedinečný styl

Sklo-hliníkové dveře můžete ve svém interiéru různě kombinovat, a přesto jejich ráz zůstane zachován. Variace, které kombinují všestranné a high-tech komponenty, jako je hliník s křehkou elegancí skla, jsou přizpůsobitelné nejenom rozměry, ale i dalšími prvky, aby uspokojily i ty nejnáročnější potřeby.

U nás najdete exkluzivní výběr sklo-hliníkových dveří speciálně navržených pro kombinaci se stavebními pouzdry z kolekce ECLISSE Syntesis® a skrytými zárubněmi ECLISSE Syntesis® Battente a s řadou šikmých zárubní ECLISSE 40 Collection. Stejný hliníkový rám lze použít u všech typů dveří, posuvných i otočných.

Tyto kolekce vám umožní zařídit prostory domu tak, abyste v něm využili přirozeného světla a zároveň zachovali tu správnou míru soukromí. Doplnit je můžete i speciálním kováním určeným k těmto dveřím, které dodržuje geometrické a moderní linie.

Vybírejte odstín dveřního rámu i skla

Možností barevných odstínů je celá řada, vaší představivosti se meze nekladou. Hliníkový rám nemusí být jenom v typické barvě světlého kovu, ale zvolit můžete i bílý, nebo elegantní odstín TOBACCO. U skel je výběr ještě pestřejší – 2 transparentní bílé, 3 odstíny kouřové, 3 bronzové a zrcadlo. Ve stejné barvě jako rám si můžete pořídit i doplňky – madlo a zamykání s kličkou.

Druhy sklo-hliníkových dveří

Prosklené dveře jsou vždy řešením, které vtiskne místnosti sofistikovaný a originální nádech. Jejich kombinace v jednotném designu tento dojem ještě umocní. Vybírejte z těchto druhů:

  • posuvné dveře s jedním sklem uprostřed obvodového hliníkového rámu,
  • posuvné dveře se dvěma skly a hliníkovým obvodovým rámem,
  • dveře sklo-hliník v kombinaci se šikmými zárubněmi Eclisse 40 Collection se sklonem 40 stupňů,
  • otočné dveře s jedním sklem uprostřed rámu,
  • otočné dveře s dvojitým sklem, kdy skla obklopují hliníkový rám a diskrétně ho skrývají.

Stejný hliníkový rám lze použít u všech typů dveří, posuvných i otočných. Požadovaný efekt je zaručen, protože hliníkový rám dveří je ve stejné barvě jako zárubeň a doplňky, což zajišťuje vyvážený detail s cíleným estetickým výsledkem.

Kování ke sklo-hliníkovým dveřím

Kování ke skl- hliníkovým dveřím s jedním sklem v barvě dveřního rámu má standardně podobu jednoduchého madla. Pokud chcete dveře zamykat, objednejte si zamykání s kličkou.

dvojitým sklům je k dispozici také speciální madlo bez nebo se zamykáním.

Kliky Zante k otočným sklo-hliníkovým dveřím jsou ve dvou verzích – bez zamykání, nebo s rozetou a kličkou v několika barevných odstínech, podobně jako hliníkový rám dveří.

Klika Zante

Hledáte něco speciálního, co povýší váš interiér na originální luxusní prostor?
Sklo-hliníkové dveře jsou trefa do černého 🙂