Soklová lišta Delta černá
22
Zář

Soklová lišta DELTA – jediná v české republice

Společnost BATTENTE představuje nový designový prvek – šikmou soklovou lištu Delta. Je to elegantní a minimalistický kousek, který dokáže spojit tradiční prvky s moderními estetickými požadavky. Jeho povrchová úprava je elegantní a jeho montáž je snadná.

Sokl Delta

Soklová lišta je často zanedbávaným, ale nezbytným prvkem v interiéru. Je to funkční detail, který funguje jako spojovací článek mezi podlahou a stěnou a zároveň chrání stěnu před náhodnými nárazy. Přesto je jeho výběr často komplikovaný, jelikož designéři musí vyvážit mezi klasickými a dekorativními prvky a moderními a minimalistickými prvky.

Delta je unikátní a výrazný doplněk, který je snadno instalovatelný a přitom esteticky příjemný. Své jméno dostala nejen pro svůj charakteristický tvar připomínající trojúhelník (Δ v řecké abecedě), ale také proto, že v matematice symbol Δ označuje variaci.  Delta mění svůj výzor v závislosti na úhlu pohledu.

Výhody sokl Delta

Základem designu Battente Delta je její elegance a minimalismus. Je možné ji kombinovat s jakýmkoli typem zárubně, ale nejvíce ladí s naší Kolekcí 40 – 40 stupňovou rozkročenou zárubní, která kopíruje její sklon.

Šikmá lišta Delta je vyráběna z eloxovaného hliníku a je nabízena v lištách o délce 2000 mm a výšce 50 nebo 70 mm. Je dostupná v bílé, černé a s kovovým efektem. Alternativně je možné zvolit surovou verzi s bázovým nátěrem, který lze přetřít stejnou barvou jako je stěna, na kterou bude lišta instalována.

Instalace lišty Delta je snadná a zvládnete ji na jakékoliv omítnuté nebo sádrokartonové stěně. Po dokončení prací se lišta upevňuje přímo na stěnu pomocí silikonu / lepidla, a není tedy třeba používat žádné speciální nářadí ani vrtat do stěny.

Tip: hledáte kvalitní, značkové a originální dřevěné podlahy? Mrkněte na Dřevěné podlahy Esco nebo dokonalé Rigidní vinylové podlahy Quick Step…